تاریخ ارسال: 10 جولای 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : استادان دسته بندی : کانادا

در صورتی که شما هم برای دریافت نمودن ویزای تحصیلی کشور کانادا  و هم چنین گذراندن دوره های تحصیلی ویژه در میان این کشور که مدت زمان این دوره ها  بیشتر از شش ماه باشد . و هم چنین قصد ادامه تحصیل در میان این کشور را دارید با مطالعه نمودن این مقاله می توانید به اطلاعات جامعی در این زمینه به دست آورید.

فرایند و مراحل لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

امکان درخواست ویزای تحصیلی  در این کشور بعد از موفقیت در زمینه دریافت نمودن نامه ای که بیانگر  پذیرش و یاهم چنین بیانگر دریافت نمودن پذیرش تحصیلی از جانب سایر  دانشگاه های  موجود در میان این کشور وجود خواهد داشت.این اشخاص ملزم  به ارائه نامه ای که بیانگر  پذیرش در مقاطع تحصیلی  بعد از دیپلم باشد  و هم چنین از جانب موسسات دارای اعتبار  می باشد.

هم چنین در صورتی که  اشخاص متقاضی ویزای تحصیلی کشور کانادا  موفق به در یافت نمودن پذیرش این کشور شوند.  قادر به اقدام نمودن برای دریافت ویزای دانش آموزی  این کشور می باشند.

در صورتی که اشخاص متقاضی ویزای تحصیلی کانادا که قصد دریافت نمودن  ویزای تحصیلی  این کشور را دارند و به سن قانونی هجده سال  تمام نرسیده باشند در این صورت ملزم می باشند که یک شخص را پیدا نمایند که این شخص ا قدام به ارسال نامه ای به  اداره مهاجرت این کشور نماید،  و در ضمن این نامه مسئولیت شخص مورد نظر را به  عهده بگیرد. لازم به ذکر می باشد که انجام کلیه آزمایشات پزشکی و هم چنین سو پیشینه  مختص  اشخاص متقاضی ویزای تحصیلی کانادا  که دارای تابعیت ایرانی می باشند. الزامی نمی باشد.

مدت زمان دریافت ویزای دانشجویی کانادا

اشخاص متقاضی ویزای تحصیلی کانادا با  موفقیت در دریافت نمودن  ویزای تحصیلی  این کشور قادر می باشند .که تا پایان مدت زمانی که ویزای این اشخاص دارای اعتبار باشد. با این توضیح که به طور معمول اعتبار این نوع ویزا تا پایان دوران تحصیلی  در این کشور می باشد.

این اشخاص با در یافت نمودن ویزای تحصیلی خود قادر می باشند که بدون محدودیت اقدام به سفر نمودن این کشورکنند .  بعد از موفقیت در زمینه موضوع دریافت نمودن  پاسخ مثبت از جانب  اداره مهاجرت این کشور به طور معمول  مهر مختص  به ویزای کوتاه مدت در پاسپورت  این اشخاص خواهد خورد.با این توضیح که این اشخاص که به محض موفقیت در زمینه  ورود به خاک  این کشور آفیسر مختص به این کشور اقدام به صدور ویزا  خواهد کرد.

بررسی ویزای تحصیلی استادی پرمیت کانادا

این نوع مجوز مجوزی می باشد که  به طور معمول در هنگام وارد شدن به این کشور دانشجو در کانادا برای او صادر خواهد شد با موفقیت در زمینه داشتن  این نوع ویزا اشخاص متقاضی ویزای تحصیلی کانادا مجاز به ماندن در این کشور و هم چنین  و تحصیل نمودن  در  اینکشور می باشند. این نوع ویزا از جمله دوره هایی می باشد  که در ظرف مدت زمان شش ماه به  پایان می رسند.

در  رابطه با این دور ه می توان گفت  اشخاص متقاضی تحصیل نمودن در این دوره ها  قادر می باشند که با داشتن ویزای کوتاه مدت اقدام به تحصیل نمودن دراین کشور نمایند.بر اساس قوانین اداره مهاجرت این کشور، و هم چنین درحالتی که قصد ادامه تحصیل نمودن در این کشور را بعد از  یک دوره دوره ۶ ماهه را دار ،.بهتر می باشد که از همان ابتدا ویزای تحصیلی اقامت این کشور را دریافت نماید.

مدارک لازم برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا

 • به همراه داشتن نامه ادمیشن از جانب یکی از مراکز  دارای اعتبار آموزشی
 • به همراه داشتن نامه ای که بیان گر داشتن برنامه تحصیلی شخص باشد.
 • به همراه داشتن اسکن صفحات از جدیدترین مدرک پاسپورت این شخص
 • به همراه داشتن اسکن صفحات از تمامی پاسپورت های مربوط به گذشته شخص
 • به همراه داشتن اسکن از شناسنامه به انضمام ترجمه این مدرک و تایید شده
 • به همراه داشتن اسکن از شناسنامه همراه هان خود در صورتی که شخص دارای همسر باشد.
 • به همراه داشتن یک قطعه عکس دارای شرایط پاسپورتی
 • به همراه داشتن نامه تمکن مالی شخص که بیانگر میزان توانایی شخص در راستای زندگی نمودن در این کشور می باشد.
 • به همراه داشتن نامه ای که بیانگر داشتن سابقه کاری و هم چنین بیمه کاری این اشخاص باشد.
 • به همراه داشتن کلیه فرم های لازم برای درخواست ویزا
 • به همراه داشتن نامه ای که بیانگر تقدام به پرداخت نمودن کلیه هزینه ها مختص به ویزای تحصیلی  این کشور می باشد.

میزان هزینه  لازم برای گرفتن ویزای تحصیلی کشور کانادا

اشخاص متقاضی ویزای تحصیلی کانادا  ملزم به پرداخت نمودن کلیه مخارج و هزینه های تحصیل در این کشور می باشند.

برای مثال در صورتی که شهریه تحصیلی این اشخاص به میزان ۱۵ هزار دلار درحال تحصیلی می باشد،

ملزم می باشد که تمامی این مبلغ را به انضمام هزینه دارای ارتباط به زندگی در سال اول به وسیله حساب بانکی خود و یا هم چنین مربوط به اسپانسر خود رابه سفارت اثبات نمایند.

هم چنین تمکن مالی ویژه ویزای تحصیلی  این کشور  بسیار  با ارزش وپر اهیمت می باشد و درحالتی که شخص متقاضی ویزای تحصیلی کشور کانادا که قادر به اثبات آن نباشد. در این صورت افیسر مختص ویزای تحصیلی اقدام به رد نمودن این ویزا خواهد کرد.

مدت زمان لازم برای جواب ویزای تحصیلی کانادا

به طور معمول مدت زمان لازم برای در یافت نمودن این جواب به صورت به روز و هم چنین آنلاین می باشد و تا مدت زمانی به میزان نه هفته بعد از اقدام به انگشت نگاری در میان دفاتر  دارای ارتباط به سفارت این کشور  انجام خواهد شد.

سخن پایانی

اشخاص متقاضی  ویزای تحصیلی کشور کانادا برای این که بخواهند اطلاعات جامع تری در  رابطه با موضوع راه های سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم را به دست آورند مستلزم این می باشند که از شرایط موجود در زمینه زندگی کردن در این کشور به اطلاعات تقریبی و هم چنین درست و منطقی به دست آورند.موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که در عرصه امور مهاجرتی و هم چنین گرفتن اقامت سایر کشور های دیگر با به کار گیری وکلا و هم چنین مشاورین مجرب از جمله  موسسات حقوقی مطمئن وخوش نام در زمینه  خدماتی به مانند گرفتن  ویزا و هم چنین گرفتن وقت سفارت می باشد.

می تواند انتخاب مطمئن و خوبی برای اشخاصی باشد که قصد گرفتن اقامت سایر کشور های دیگر را دارند.

 

 

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...