مشاوره رایگان
آدرس دفتر

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن : 26705356-021 ده خط ویژه

کانال تلگرام ما
دانلود سریع
آخرین دیدگاه ها
 • sex toys for men:

  Here are some of the sites we advise for our visitors...

 • gay male using toys:

  Sites of interest we've a link to...

 • YtMp3:

  here are some links to internet sites that we link to because we feel they are w...

 • تاریخ ارسال: 04 آوریل 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : eh صرافت دسته بندی : یونان

  مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی یکی از راه های ورود به خاک این کشور اروپایی می باشد که خطر های زیادی نیز به همراه دارد و به همین دلیل کارشناسان و متخصصان مهاجرتی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به هیچ وجه مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی را به هموطنان و متقاضیان عزیز توصیه نمی کنند و لازم به ذکر است که مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی همراه با خطرات جانی نیز می باشد و در برخی از موارد مهاجران ربوده و یا کشته می شوند و یا تمام اموال و پول های آن ها توسط راهزنان دزدیده می شوند.

  کشور یونان یکی از کشور های اروپایی می باشد و در بخش جنوب شرقی قاره ی اروپا قرار گرفته و حکومت آن از نوع جمهوری پارلمانی است که ریاست آن توسط کارلوس پاپولیاس انجام می شود و نخست وزیر این کشور نیز الکسیس سیپراس نام دارد.

  به طور کلی متقاضیان میتوانند برای ورود به خاک کشور آرژانتین و مهاجرت به این کشور از راه های مختلفی اقدام کنند و این راه ها و روش ها به صورت زیر می باشند:

  • مهاجرت به کشور اروپایی یونان جهت سرمایه گذاری.
  • مهاجرت به کشور اروپایی یونان جهت اشتغال.
  • مهاجرت به کشور اروپایی یونان جهت تاسیس کمپانی.
  • مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی.
  • مهاجرت به کشور اروپایی یونان جهت تحصیل.

  مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی موضوع اصلی این نوشتار می باشد و شما عزیزان با خواندن این نوشتار به صورت کامل از مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی مطلع خواهید شد.

  معنای پناهندگی

  به طور کلی اکثر افرادی که اقدام به مهاجرت از طریق پناهندگی میکنند، دلایل مشابه ای دارند و معمولا به دلیل فرار از آزار و اذیت های مختلف اقدام به پناهنده شدن در کشور های خارجی میکنند.

  افرادی که در کشور خود امنیت اجتماعی، امنیت دینی و مذهبی و امنیت سیاسی ندارد، برای رهایی از شکنجه های مختلف و آزار و اذیت هایی که از طرف دولت و اجتماع به آن ها اعمال میشود، مجبور به مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور های خارجی میکنند.

  در صورتی که در یک کشور امنیت ملیتی، مذهبی، نژادی و اجتماعی وجود نداشته باشد و در آن کشور تهدید های مختلف مسلحانه، خشونت عمومی و نقض حقوق بشر و عدم وجود نظم عمومی جای امنیت اجتماعی و رفاه زندگی در آن کشور را گرفته باشند، مردم و ساکنین آن کشور پناهنده سایر کشور ها می شوند و لازم به ذکر است که ک پناهجو هر فردی است که درخواست کرده است تا به عنوان کمیته ملی پناهندگان به عنوان پناهنده شناخته شود و درخواست خود را با کامل کردن فرم های مربوطه کامل کند.

  مهاجرت از طریق پناهندگی راه خطرناک و پر خطری برای ورود به خاک کشور مقصد می باشد و در اکثر موارد جان متقاضیان به دلیل وجود عوامل طبیعی و راهزنان و تروریست ها در خطر می باشد.

  کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت به هموطنان عزیز توصیه می کنند تا جهت مهاجرت به یونان بهتر است از راه های قانونی مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری و یا تاسیس کمپانی اقدام کنید.

  پناهندگی در کشور یونان

  به طور کلی همانطرو که می دانید و در بخش قبلی نیز ذکر شد، مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی روش مناسبی نمی باشد و پناهندگان در کشور یونان شرایط خوبی ندارند و شماری از افراد برای کسب درآمد های بسیار کم و ناچیز مجبور به تن فروشی می کنند.

  به دلیل عدم وجود شرایط مناسب و مطلوب برای پناهندگان، اعتراضات و اعتصاب های زیادی توسط پناهندگان در کشور یونان انجام می شود.

  ارگان های اصلی کشور یونان که در امور مهاجرت از طریق پناهندگی و امور پرونده های پناهندگان دخالت دارند عبارتند از:

  • پلیس کشور یونان.
  • سازمان امنیت فرودگاهی کشور یونان.
  • سازمان پناهندگی در کشور یونان.

  شرایط پناهندگی در یونان

  اکثر درخواست های پناهندگی در شهر آتن انجام میشود و افرادی که اقدام به مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی می کنند، می خواهند در شهر آتن ساکن شوند زیرا در این شهر کاریابی آسان تر انجام می شود و شرایط کار در این شهر بسیار مطلوب تر می اشد؛ اما لازم به ذکر است که به دلیل بالا بودن تعداد تقاضا های افراد، اکثر پناهندگان موفق به وارد به این شهر نمیشوند و در برخی موارد نیز متقاضیان اخراج میشوند.

  در کشور یونان به دلیل عدم وجود کارمند به تعداد کافی و مورد نیاز، پرونده های پناهندگان همیشه در تاخیر می باشد و افرادی که میخواهند اقدام به مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی کنند باید بسیار صبور باشند اما به طور کلی شرایط پذیرفته شدن و قبول پناهندگان در کشور یونان مطلوب نمیباشد و ضعف در خدمات و کمبود فضای کافی نیز از مهم ترین دلایل وجود اختلال در امور پناهندگی در کشور یونان میباشند.

  متقاضیانی که موفق به مهاجرت به یونان از طریق پناهندگی می شوند، یک کارت مخصوص دریافت و کسب می کنند که این کارت تنها چهار ماه اعتبار دارد و بعد از تمام شدن تاریخ اعتبار این کارت، وضعیت پناهندگان به صورت نهایی مشخص میشود و در صورتی که سکونت و اقامت متقاضیان در کشور یونان حتمی شود، متقاضیان مجوز اقامت و سکونت در کشور یونان را بدست می آورند.

  در صورتی که دولت یونان پرونده متقاضی را قبول نکند، متقاضی باید از خاک کشور یونان خارج شود و به دنبال مقصد جدیدی باشد.

  کلام پایانی

  در کشور یونان اقامتگاه های زیادی برای پناهندگان وجود دارد اما شرایط پناهندگان بسیار مطلوب نمی باشد و بهتر است که شما عزیزان برای ورود به خاک یونان به دنبال راه های بهتری باشید.

  جهت ورود به خاک کشور یونان متقاضیان در صورتی که سرمایه کافی داشته باشند و در امور تجاری تجربه کافی داشته باشند، می توانند اقدام به سرمایه گذاری در زمینه های مختلف کنند.

  در صورتی که متقاضیان توانایی مدیریت یک کمپانی را داشته باشند، می توانند در کشور یونان اقدام به تاسیس کمپانی کنند.

  همچنین دانشجویان نیز می توانند با دریافت روادید تحصیلی به کشور یونان مهاجرت کنند و با اتمام دوره های تحصیلی در دانشگاه های این کشور، اقدام به کسب اقامت پس از تحصیل در یونان کنند.

  برای مطلع شدن از شرایط مهاجرت به کشور یونان می توانید با هماهنگی های قبلی جهت شرکت در جلسات مشاوره در دفتر موسسه سفیران سروش سعادت، با ما تماس حاصل فرمائید.

  هنوز امتیازی داده‌نشده.
  منتظر بمانید ...