مشاوره رایگان
آدرس دفتر

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن : 26705356-021 ده خط ویژه

کانال تلگرام ما
دانلود سریع
آخرین دیدگاه ها
 • sex toys for men:

  Here are some of the sites we advise for our visitors...

 • gay male using toys:

  Sites of interest we've a link to...

 • YtMp3:

  here are some links to internet sites that we link to because we feel they are w...

 • تاریخ ارسال: 04 آوریل 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : eh صرافت دسته بندی : یونان

  مهاجرت به یونان از طریق ازدواج  همواره یکی از اصلی ترین روش های ممکن برای مهاجرت و همچین کسب اقامت این کشور می باشد در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع مهاجرت به یونان از طریق ازدواج می باشید با اقدام به مطالعه نمودن مقاله مهاجرت به یونان از طریق ازدواج و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این فرصت را دارید تا به اطلاعات زیادی در زمینه مهاجرت به یونان از طریق ازدواج دست یابید.

  نحوه ازدواج با یک شهروند یونانی

  هر کشوری قوانینی دارد که  مختص شهروندانش می باشد که هدف ازدواج نمودن با سایر اتباع کشور های دیگر را دارند. و در مورد این اشخاص اعمال می شود ازدواج با یک شهروند یونانی دارای فرآیندی که در بر گینده  مراحل مختلفی می باشد است.

  این امکان وجود دارد که اشخاص متقاضی مهاجرت به یونان از طریق ازدواج به مقامات این کشور این موضوع را نشان دهند که در حال حاضر با هیچ کس دیگری ازدواج نکرده اند.
  اگر هدف این اشخاص این باشد که با همسر خود در یونان زندگی نمایند، در این صورت ملزم می باشند که اقدام به دادن یک نوع درخواست نمایند که شامل حمایت مالی  شخص شود که برای گرفتن حق اقامت دائم  این کشور  از ضروریات می باشد.

  الزامات اساسی مهاجرت به یونان از طریق ازدواج

  قانون شماره ی 1250 قانون مدنی یونان بیان می دارد که  در صورتی که مراسم ازدواج مدنی و مذهبی در این کشور  از تاریخ 18 جولای 1982 میلادی انجام شود تمامی ازدواج های مدنی که در خارج از این کشور و بین یک شهروند یونانی و یک شخص خارجی قبل از این تاریخ انجام شده باشد را   قانونی قلمداد می کند . در صورتی که قبلا فقط دولت های یونان مراسم مذهبی را پذیرفته بودند.
  این امکان وجود دارد که شهروندان یونانی در یک مراسم بزرگ عروسی که به وسیله شهرداری برگزار شده باشد ، توسط یک کشیش  اقدام به ازدواج با یکدیگر نمایند.

  مدارک مورد نیاز متقاضیان مهاجرت به یونان از طریق ازدواج

  اشخاصی که هدف ازدواج در این کشور را دارن ملزم به ارائه کلیه مدارک زیر می باشند:

  • ارائه یک کپی از گواهی تولد مختص به خود و همراه با یک ترجمه رسمی با این توضیح که ترجمه های رسمی در اداره ترجمه وزارت امور خارجه یونان ترجمه شده باشد.
  • ارائه شواهد مستند (گواهی فوت یا حکم طلاق نهایی از لغو ازدواج قبلی این اشخاص) با این توضیح که این اسناد باید جدیدترین، اسناد ممکن باشند و بیشتر از یک ماه ازتاریخ صدور این اسناد نگذشته باشد به انضمام یک ترجمه رسمی.
   تأیید یک افسر کنسولی کانادایی که هیچ مانعی برای ازدواج وجود ندارد (به عنوان مثال، هیچ یک از طرفین کمتر از 18 سال است؛ ازدواج قانونی موجود وجود ندارد).
  • ارائه حکم و تصمیم دادگاه مبنی برد تصویب بودن ازدواج لازم در صورتی که سن این اشخاص زیر 18 سال  تمام باشد.
  • ارائه یک نسخه از روزنامه که در آن اعلامیه عروسی منتشر شده باشد با این توضیح که اطلاعیه های عروسی باید در یکی از روزنامه های محلی یونانی منتشر شود (قبل از درخواست مجوز ازدواج، نامها باید به زبان یونانی نوشته شود و در کاراکترهای لاتین نوشته نشوند).

  لازم به ذکر می باشد که در شهرهای کوچک که روزنامه ها منتشر نمی شوند، اطلاعیه ها توسط شهردار یا رئیس جامعه در تالار شهرداری یا اداره جامعه ارسال می شود.

  آشنایی بیشتر با ازدواج های مدنی کشور یونان:

  اسناد فوق باید به شهرداری های دارای صلاحیت و یا رئیس جامعه  (Proedros Koinotetos)شهر های که متقاضیان در آن قصد ازدواج دارند ارسال شود حق اقامت برای اشخاصی صادر می شود که اقدام به در خواست نمودن مجوز ازدواج کرده اند. با این توضیح که اگر هر دو عروس و داماد از جمله شهروندانی باشند که دارای تابعیت کانادایی باشند، در این صورت ملزم به ارائه مجموعه ای از اسناد می باشند.

  مدت زمان صدور مجوز ازدواج در این کشور هفت روز پس از تاریخ ارسال درخواست می باشد و تا شش ماه دارای اعتبار می باشد. پس از صدور مجوز ازدواج، زوج باید به طور مشترک درخواست دیگری را برای شهردار یا رئیس جامعه که در آن ازدواج می کنند، ارسال نماید.

  در نهایت و پس از صدور مجوز رسمی  ازدواج زوجین اقدام به مشخص نمودن تاریخ مراسم عروسی خود می کنند همچنین وجود دو شاهد که توسط زن و شوهر  معرفی شده باشند در مراسم ازدواج الزامی می باشد. البته با این شرط که شاهدان باید دارای گذرنامه یا کارت شناسایی یونان باشند.

  آشنایی بیشتر با ازدواج های مذهبی کشور یونان:

  اسناد ذکر شده در بالا باید به کشیشان مذهبی این کشور ارائه گردد.در مرحله بعد کشیش مربوطه از طرف یک مقام رسمی این کشور می تواند مجوز درخواست ازدواج را کسب نماید. لازم به ذکر می باشد که قانون یونان شامل ازدواج مذهبی مسیحی با غیر مسیحی نمی شود.

  شرایط مذهبی متقاضیان مسیحی ازدواج در یونان

  • برگزرای مراسم در کلیسای پروتستان
  • انجام دادن کلیه الزامات ذکر شده
  • هر دو طرف باید دارای شواهدی از ایمان مسیحی خود باشند و همچنین غسل تعمید دیده باشند.
  • زن و شوهر باید برای انجام دادن مجموعه ای از جلسات مشاوره قبل از ازدواج با مشاورین ازدواج ملاقات نمایند.
  • دو شاهد باید برای حضور در مراسم عروسی حضور داشته باشند.

  شرایط مذهبی متقاضیان یهودی ازدواج در یونان

  • ارائه گواهی که بیان گر آزادی این اشخاص برای انتخاب شخص مورد نظر خود باشند که گواهی مربوطه باید توسط Rabbiante صادر شده باشد و همچنین در منطقه محل اقامت باید ارائه شود.
  • مراسم ازدواج اشخاص یهودی در صورتی انجام شود که هردوی زن و شوهر از ایمان یهودی برخوردار باشند.

  میزان مدت زمان اعتبار اسناد متقاضیان ازدواج در یونان
  مدت زمان اعتبار این گونه اسناد به مدت  شش ماه از تاریخ صدور مجوز لازم برای ازدواج می باشد. با این توضیح که در صورتی که اشخاص متقاضی مهاجرت به یونان از طریق ازدواج  در مدت شش ماه پس از صدور اسناد ازدواج یونان با همسر یونانی خود ازدواج نکنند، در ان صورت می توانند مجددا اقدام به در خواست اسناد حمایتی نمایند.

  در صورتی که شما هم پس از آشنا شدن با قوانیین مهاجرت به یونان از طریق ازدواج علاقه مندبه داشتن اطلاعات بیشتری در این زمینه می باشید این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و مراجعه نمون به لینک هایی نظیر (مهاجرت به یونان از طریق تولد) یا (شرایط کار ضمن تحصیل در یونان) به اطلاعات بیشتری در رابطه با این کشور دست یابد.

  هنوز امتیازی داده‌نشده.
  منتظر بمانید ...