تاریخ ارسال: 13 جولای 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : استادان دسته بندی : آلمان

در خصوص مهاجرت به آلمان میتوان به راه های متعددی اشاره نمود. مهاجرت از طریق ویزای کار، تحصیل و سرمایه گذاری و… از طرق مهاجرت می باشند. مهاجرت امری مهم محسوب می گردد. توصیه موسسه حقوقی ما بررسی جوانب کشور مقصد و راه های مهاجرتی است. انتخابی آگاهانه با توجه به شرایط اقامت، افرد را در بهرمندی از خدمات شهروندی مورد حمایت قرار می دهد.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از موسسات با تجربه و خبره در باب آلمان است. اخذ روادید آلمان در سال های متوالی توانسته روزمه ای درخشان به ما اختصاص دهد. ما امکان تماس با وکیل مهاجرت را برای افراد فراهم ساخته ایم. متقاضیان با از مشاوره تلفنی رایگان، در خصوص بررسی طرق مهاجرت بهرمند شوند.

آلمان

آلمان کشوری شناخته شده در اتحادیه اروپا و معاهده شنگن است. جمهوری فدرال آلمان از 16 ایالت برخوردار می باشد. قوانین هر ایالت خود مختار و طبق اساس سازمان داخلی خود مدیریتی است. همسایگی کشورهای برتری نظیر هلند، دانمارک، سوئیس و اتریش توانسه است نقش موثری در مهارت به آلمان داشته باشد.

دستاوردهای علمی در آلمان بسیار چشمگیر بوده است. نظام صنعتی آلمان بر پایه علوم دانشمندان و فارغ التحصیلان بنا شده است.

صنعت قوی در آلمان از پارامترهای مثبت برای مهاجران می باشد. جمهوری فدرال آلمان از کشورهای صنعتی جهان محسوب می گردد. آلمان کشوری ثروتمند در اتحادیه اروپا است. ناگفته نماند که آلمان به عنوان موتور اقتصادی حوزه پولییورو محسوب می گردد. اقتصاد و بازار قوی در آلمان سبب درخواست بالا متقاضیان خارجی برای بازار کار آلمان است. بحران نیروی کار در آلمان باعث ایجاد مشاغل زیادی شده است.

اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد

تولد درآلمان یکی از راه های تابعیت است. که رابطه مستقیم با نظام تابعیتی خون یا خاک دارد.

در حال حاضر در این باب بیشتر باید درباره کشورهای توسعه یافته سخن گفت. کشورهای آمریکا و کانادا نیز در سیستم تابعیت از قانون خاک پیروی می کنند. اما در خصوص اعطای تابیعت از طریق تولد فرزند در آلمان باید گفت که سیستم اعطای تابعیت خون می باشد. طبق این قانون تابعیت والدین نقش به سزایی در این خصوص ایجاد می کند. ناگفته نماند در یکسری از شرایط خاص تولد در آلمان منجر به اقامت و تابعیت می گردد.

اقامت آلمان از طریق ازدواج

همان طور که میدانید شرایط ازدواج از قوانین خاصی برخوردار می باشد. کشور آلمان نیز از این قانون مستثنی نمی باشد. اخذ اقامت از طریق ازدواج با یک شهروند آلمانی یکی از راه های اخذ تابعیت است. در ابتدا فرد می بایست ثابت نماید که از پس هزینه های زندگی برمی آید. از شرایط دیگر در خصوص ازدواج مدرک زبان آلمانی است. شریک زندگی میبایست مدرک A1 زبان آلمانی ارائه دهد.

شریک زندگی می تواند اقامت کشور آلمان را خذ نماید. کار و تحصیل رایگان در آلمان برای شریک زندگی مهیا می باشد.

مهاجرت به آلمان از طریق ویزای ازدواج یکی از ساده ترین طرق است. همسر با 3 سال زندگی در آلمان میتواند اقامت دائم آلمان را اخذ نماید.

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

پناهندگی از جمله پروسه های غیر قانونی مهاجرت است. در موسسات حقوقی معتبر هیچ توصیه ای دال بر پناهندگی نمی شود. این پروسه ها توسط افراد سودجو صورت می گیرد. که از خطرهای جانی و مالی در این باره برخوردار می باشد.

در حال حاضر طبق آخرین آمار، پذیرش کشور آلمان در خصوص پناهنده سخت و به نحوی نشدنی است. در سال های گذشته درصد بالای از افراد برای این پروسه ها اقدام کردند. همین مورد باعث تکمیل ظرفیت پناهجویان آلمان شده است.

مدت زمان درخواست پناهندگی از 3 ماه الی یک سال زمان می برد. که اکثریت جواب ها به این پروسه های منفی است و باعث ریجکت فرد و دیپورت به کشور مبدا می شود.

تحصیل در آلمان

اخذ ویزای تحصیلی از آلمان یکی از برترین طرق است. تحصیلات رایگان در برترین سیستم آموزشی دنیا و کشوری با اقتصاد و صنعت قوی یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان است. کشور آلمان به دلیل نظام آموزشی رایگان حتی در اتحادیه اروپا نیز مورد توجه درصد بالایی دانشجو قرار گرفته است. از الزامات جهت پذیرش تحصیلی در آلمان ارائه مدرک زبان آلمانی است. تحصیل رایگان در آلمان برای دانشجویان فارغ التحصیل یا مشغول به تحصیل از دانشگاه های مورد تائید آلمان انجام پذیر است.

از پارامترهای مهم در خصوص ویزای تحصیلی آلمان و مهاجرت به آلمان سن، مدرک تحصیلی، نامه تمکن و پزینت حساب، استاد راهنما و سوپروایزر است. قدم نهان در پروسه های اخذ پذیرش و ویزای آلمان با بررسی کیس توسط وکیل مهاجرت ما انجام پذیر است.

مهاجرت به آلمان از طریق کار

مهاجرت از طریق ویزای کار یکی از محبوب ترین نوع ویزا است. این ویزا در کشورهای اروپایی در کشورهای با نرخ پائین بیکاری صادر می گردد. قوانین کاری در اتحادیه اروپا از قانون و شرایط خاص به خود برخوردار می باشد. طبق این قانون متقاضیان یا می بایست اجازه جستجوی کار یا نامه کاری ارائه دهد.

نامه کاری یا دعوت نامه کاری(Job offer) به مدت شش ماه در آلمان و اتحادیه اروپا آگهی می گردد. که طبق قانون اولویت با شهروندان آلمان و اتحادیه اروپا برای کاریابی است. که طبق تجربه کسب شده در این باب میتوان گفت امری سخت و دشوار است.

میزان نرخ بیکاری پائین در آلمان باعث ایجاد نوعی ویزای کاری شده است. شرایط کاری بینظیر آلمان بنا شده،که افراد به سمت ویزای جستجوی کار آلمان (Job seeker) روی بیارند. و از این بحران نیروی کار در خصوص مهاجرت بهرمند شوند.

بررسی شرایط اخذ ویزای کار آلمان نظیر رشته های مورد نیاز، سن ومدرک تحصیلی از موارد حائز اهمیت است.

سرمایه گذاری در آلمان

اخذ ویزای سرمایه گذاری یکی از راه های پرهزینه مهاجرت است. ثبت شرکت یکی از پروسه های سرمایه گذاری در آلمان است. ثبت شرکت در آلمان با ارائه مدارکی دال بر زبان و اثبات هزینه های ثبت ارائه می گردد. ارائه طرح توجیهی در خصوص سرمایه گذاری یکی از موارد مهم در این باب است. طرح تجاری یا بیزینس پلس توسط وکیل مهاجرت انجام می پذیرد. آشنایی با کسب وکار اروپا به خصوص کشور مبدا از الزامات سرمایه گذاری است.

با به اتمام رسیدن این مقاله میتوان گفت که آلمان یکی از گزینه های مطرح در جهان است. کشور آلمان در خصوص علم وصنعت از کشورها برتر است. توصیه ما به افراد بررسی شرایط مهاجرت به آلمان توسط وکیل مهاجرت و کارشناسان است.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مفتخر است در این باب شرایط متقاضیان را بررسی نماید.

 

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...