تاریخ ارسال: 14 مه 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : احسان فراهانی دسته بندی : استرالیا, کانادا

در صورتی که شما هم علاقه مند به مهاجرت نمودن به دو کشور کانادا و استرالیا هستید این فرصت را دارید تا با مطالعه مقاله مقایسه ویزای کار کانادا و استرالیا و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات جامعی دست یابید.

نحوه دریافت ویزای کار کانادا

به تازگی، تغییرات زیادی برای در یافت ویزای کار کانادا  به وجود آمده است با این وجود این واقعیت همچنان باقی است، که تقریبا در هر مورد، پیشنهاد شغلی مورد نیاز است. علاوه بر این، اکثر ویزاهای کار کانادا نیاز به تایید بازار کار دارند که  از نظر بازار کار این کشور (LMO) شناخته می شود. هنگامی که یک کارفرمایی که مایل به استخدام یک کارگر خارجی می شود، در این صورت یک LMO مثبت را دریافت می کند،  و این امکان را دارد که برای دریافت ویزای کاری کانادا اقدام نماید.
لازم به ذکر می باشد که دسته های خاصی از ویزاهای کار کانادا وجود دارد که به LMO نیاز ندارند. این دسته بندی ها عموما بر اساس معاهدات متقابل، انتقال کارکنان ارشد یا افرادی که پیش از موعد مقرر برای اقامت دائم کانادا انتخاب شده اند اما هنوز ویزای خود را دریافت نکرده اند می باشد.
مهم این است که متقاضی مهاجرت به کانادا که دارا تابعیت خارجی باشد و درخواست ویزای کار کانادا را دارد، باید مدارک لازم برای انجام کار در کانادا را داشته باشد. و اگر این شخص به دنبال یکی از مشاغل تنظیم شده در کانادا باشد، در این صورت کارمند خارجی باید برای حرفه خود در کانادا قبل از اینکه برای ویزای کاری خود کانادا درخواست کار کند،  مورد تائید قرار بگیرد.

محل دریافت ویزای کار کانادا

برای افرادی که ساکنان یا شهروندان کشورهایی هستند که نیازی به ویزای بازدید کننده  یا توریستی برای ورود به کانادا ندارند (TRV)، در این صورت می توانند برای دریافت ویزای کاری کانادا به مرزهای این کشور مراجعه نمایند  (تا زمانی که پیش شرط لازم در آن قرار داشته باشد).
و اگر متقاضیان از کشورهایی هستند که نیاز به دریافت یک ویزای بازدید کننده یا توریستی دارند، در این صورت باید برای در یافت ویزای کار کانادا در اداره صدور ویزای کشور خود درخواست دهند.
لازم به ذکر می باشد که تعداد ویزا های موجود برای کار در کانادا محدود است، در نتیجه متقاضیان باید دارای بهترین شرایط لازم برای این موضوع باشند.

شرایط لازم برای ویزای کار کانادا

  • متقاضیان کار در کشور کانادا ملزم می باشند که به زبان انگلیسی و کانادایی مسلط باشند.
  • سن متقاضیان باید بین 18 تا 30 سال باشد.
  • متقاضیان در هنگام ورود، باید ثابت کنند که دسترسی به 2500 دلار (حدود 1500 پوند) دارند.

آشنایی با روند ویزای شینگن برای کار کانادا

از آنجا که تعداد این نوع از ویزا محدود است  در این صورت متقاضیان ملزم می باشند که در اسرع  برای در یافت این نوع از ویزا اقدام نمایند و پس از آن که یک بار درخواست خود را انجام داده باشند ، یا دعوتنامه درخواستی را  در یافت می نمایند (افرادی که تصادفی انتخاب می شوند). پس از دریافت یک دعوتنامه، می توانند برای درخواست رسمی خود  اقدام نمایند.

ویزای کار استرالیا

استرالیا یک مکان بسیار پرطرفدار برای اشخاصی هست که در کار خود بسیار حرفه ای  هستند و مایل به ایجاد یک زندگی جدید در کشور دیگری هستند. اقتصاد استرالیا در سال های اخیر  رو به رشد بوده و منجر به تقاضای زیاد برای مهاجران  حرفه ای به این کشور شده است. مهاجران حرفه ای که که مایل به کار در استرالیا هستند به صورت دائمی بر روی یک سیستم مبتنی بر امتیاز ارزیابی می شوند

استرالیا یک مقصد فوق العاده محبوب برای مهاجران  می باشد که در زمینه کاری خود با مهارت باشند چرا که این کشور  توانسته که بیش از 128،500 فرصت شغلی در سال 2015-2016 ایجاد نماید. متقاضیان کاردر استرالیا  که دارای مهارت خاصی باشند می توانند برای دریافت ویزای دائمی استرالیا  اقدام کنند. با استفاده از مدارک تحصیلی، تجربه کاری و توانایی زبان برای برآورده شدن نیازهای مهاجرت استرالیا اقدام نمایند.

آشنایی با اصلی ترین برنامه مهاجرتی استرالیا

در سال های2012-2013  برنامه مهاجرت عمومی مهارت (Skillselect) جایگزین سایر ویزاهای کاری کشور استرالیا شد. این سیستم دارای 5 زیرمجموعه ویزا است و بر اساس امتیازات است. متقاضیان باید حداقل 60 امتیاز از جداول نقاط مهاجرت عمومی (Skillselect) را  به دست آورند.   ویزای کسب و کار نوآوری و سرمایه گذاری موقت در  (بخش 188) جایگزین بسیار خوبی  دیگر از ویزاهای تجارت و سرمایه گذاری استرالیا در سال 2012 شد. این نوع ویزا به 4 جریان اصلی تقسیم  می شود ، متقاضیان معمولا می توانند برای اقامت دائم و  قانونی پس از 12 ماه در استرالیا بودن درخواست دهند. متقاضیان این ویزا باید قبل از دعوت به درخواست، ابراز علاقه کنند.
ویزای کار موقت استرالیا مانند ویزای کاری 482 و ویزای 417 کارگران روستایی که در بسیاری از موارد بهتر از مقوله های مهاجرت  کار گران حرفه ای و دائمی می باشند. که در ادامه این مقاله به شرح این دو ویزا خواهیم پرداخت :
ویزای کار 482: این نوع از ویزا مختص کارگران ماهری می باشد که  مایل به کار در استرالیا  برای مدت زمان 4 سال هستند. برای کسب این ویزا، کارفرمایان باید توسط یک کارفرما حمایت شوند.
ویزای کار تعطیلات (Subclass 417) که یک گزینه بسیار محبوب برای جوانان از سراسر جهان می باشد، این نوع از ویزا اجازه می دهد تا کسانی که در سن 18-30  هستند برای کسب در آمد در این کشور اقدام نمایند.
لازم به ذکر می باشد که همه متقاضیان باید هرگز در فعالیت های غیرقابل پذیرش یا غیرقانونی کسب و کار یا سرمایه گذاری دخالت نداشته باشند.تقاضا کنندگان برای Subclass 188 ویزا باید حداقل 65 امتیاز در آزمون امتیاز به دست آوردن  تا واجد شرایط باشند.

با توجه به اتمام مقاله مقایسه ویزای کار کانادا و استرالیا چنان چه شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعات بیشتر در مورد سایر روش های مهاجرتی به این دو کشور زیبا و پیشرفته شدید این فرصت ردارید تا با مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد این دو کشور به اطلاعات جامعی دست یابید.

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...