تاریخ ارسال: 02 ژوئن 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : احسان فراهانی دسته بندی : آمریکا

در سال 1891 یک دانشگاه خصوصی به نام شیکاگو تاسیس شد. تقریبا 20 درصد از دانشجویان این دانشگاه، دانشجویان بین المللی می باشند. سرمایه گذار این دانشگاه به نام جان راکفلر گفته که بهترین سرمایه گذاری عمر خود را انجام داده ام. سیستم آموزشی این دانشگاه به صورت 5 بخش می باشد، دوره لیسانس (کارشناسی)، دوره فوق لیسانس (کارشناسی ارشد)، مدارس حرفه ای، مدرسه گراهام، فرصت های مطالعاتی 5 دوره تحصیلی می باشد. در این دانشگاه فعالیت های زیادی در مورد تحقیقات و پژوهش ها داشته و تا به امروز تحقیقات و اکتشافات انقلابی در مورد ارتباط بین ژنتیک و سرطان و ایده اقتصادی صورت گرفته است. کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت در آمریکا، اقامت از طریق تحصیل در آمریکا، معرفی دانشگاه های مورد تایید آمریکا، معرفی دانشگاه شیکاگو ، اقامت از طریق کار در آمریکا، اقامت از طریق سرمایه گذاری در آمریکا، اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی و حرفه ای ارئه می دهند.

معرفی دانشگاه شیکاگو در یک نگاه

تعداد افراد هئیت علمی : 2274  نفر

تعداد کارمندان اداری : 14772 نفر

تعداد دانشجویان : 15726 نفر

دانشجویان دوره لیسانس (کارشناسی) : 5860 نفر

دانشجویان دوره فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) : 9866 نفر

دانشکده های دانشگاه شیکاگو

برای معرفی دانشگاه شیکاگو می توان دانشکده های این دانشگاه را نام برد :

دانشکده الهیات

دانشکده تجارت

دانشکده حقوق

دانشکده پزشکی

دانشکده علوم اجتماعی

دانشکده ارشد

دانشکده علوم

معرفی دانشگاه شیکاگو

این دانشگاه یکی از موسسات علمی و پژوهشی برتر دنیا می باشد. در حال حاضر این دانشگاه یک مقصد فکری برای ادیبات  و محققان می باشد. هدف این دانشگاه به چالش کشیدن و متفاوت بودن در جهان می باشد. دانشگاه شیکاگو در نزدیکی دریاچه میشینگان در شهر شیکاگو وجود دارد.

دومین کارخانه خصوصی در این شهر تاسیس شده است. شعار دانشجویان این دانشگاه این است که مجوز دهید دانش بیشترو بیشتر پیشرفت کند و زندگی پر مایه داشته باشید. دانشگاه شیکاگو در سال 1890 تاسیس شد و به دست رابرت جیمز اداره می شود.

دوره تحصیلی در دانشگاه شیکاگو

در هر سال بیشتر از 100 میلیون دلار به دانشجویان کمک مالی و بورس های تحصیلی می شود. دوره کارشناسی (لیسانس) نزدیک 6000 دانشجو در کالج شیکاگو ثبت نام کرده اند و برنامه های درسی دانشجویان دوره لیسانس در کلاس های کوچک برگزار می شود. بابت ادامه تحصیل در دوره کارشناسی (لیسانس) معدل مهم نمی باشد اما دانشجو باید دوره دبیرستان خود را کامل گذرانده باشد. سیستم آموزشی هر مدرسه با هم متفاوت می باشد و مشاوران تمامی برنامه های کاربردی دانشجویان را ارزیابی و بررسی می کنند سپس پذیرش تحصیلی ارائه می کنند. دانش آموزانی که قصد پذیرش در این دانشگاه ها را دارند باید از ترم پاییز تحصیل خود را شروع کنند.

 

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت از طریق تحصیل در آمریکا، بورسیه تحصیلی آمریکا، اقامت از طریق سرمایه گذاری در آمریکا، اقامت از طریق کار در آمریکا، اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا، معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، معرفی دانشگاه شیکاگو و غیره به صورت تخصصی و حرفه ای به شما سروران عالی قدر مشاوره تلفنی که به صورت رایگان می باشد و مشاوره حضوری ارائه می دهند و در کنار شما عزیزان هستند.

مدارک مورد نیاز بابت دوره تحصیلی کارشناسی دانشگاه شیکاگو

تکمیل کردن فرم نرم افزاری در سایت دانشگاه

هزینه پذیرش تحصیلی به مبلغ 75 دلار می باشد که به صورت آنلاین دانشجو باید پرداخت کند.

گزارش ثانویه از مدرک دوره دبیرستان دانش آموز که باید به زبان رسمی انگلیسی ترجمه شده باشند.

بررسی دو نفر از معلمان دانش آموز بابت توصیه نامه  انگیزه نامه دانش آموز نیاز می باشد.

نمرات قبولی از آزمون های اس ای تی لازم می باشد.

دانش آموز باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشد.

دوره کارشناسی به مدت چهار سال می باشد و تمامی مدارک باید برای دانشگاه ارسال شود.

زندگی دانشجویان دانشگاه شیکاگو

در این شهر کمپ های دانشجویی وجود دارد که هر کمپی از 40 نفر تا 100 نفر می توانند زندگی کنند. دانشجویان این امکان را دارند بعد از اتمام درس می توانند پیاده روی کنند، برقصند، از جاهای دیدنی این کشور دیدن کنند. بر خلاف دانش آموزان که بایدا 7 ساعت در کلاس ها حضور داشته باشند اما در کالج ها به این صورت می باشد که 2 ساعت یا تمام روز در دانشگاه باشند.

انواع بورسیه های دانشگاه شیکاگو

بورس های تحصیلی مبنی بر شایستگی دانش آموزان

بورس های برنامه ای

بورسیه تحصیلی برای دانش آموزان منطقه شیکاگو

 

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت در آمریکا، اقامت از طریق کار در آمریکا، اقامت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آمریکا، اقامت از طریق تحصیل در آمریکا، معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، معرفی دانشگاه شیکاگو و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند.

 

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...