تاریخ ارسال: 22 مه 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : admin دسته بندی : آمریکا

قوانین سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا چیست ؟ چگونه می توان برای سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا اقدام کرد ؟راههای سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا چیست؟برای سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا چه سرمایه ای مورد نیاز است ؟آیا سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا منجر به اقامت در این کشورها می شود ؟ این مقاله درباب سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا نگارش شده و به کلیه سوالات شما راجع به سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا پاسخ می دهد.

بسیاری از اشخاص برای مهاجرت روش سرمایه گذاری را انتخاب میکنند .و بر این اساس در کشورموردنظر کار آفرینی می کنند.

اقدام برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در اروپا و امریکا شرایط خاصی دارد که فرد علاقمندبه سرمایه گذاری باید با دانش و آگاهی کامل و شناخت کافی از قوانین کار و سرمایه گذاری کشورموردنظرخوداقدام به این کارنماید. حال به مقایسه  سرمایه گذاری در کشور های انگلستان ، امریکا و فرانسه می پردازیم و شرایط این کشور ها را با هم مقایسه می نماییم :

سرمایه گذاری درکشور انگلستان

برای اینکه بتوانید برای این ویزا اقدام نمایید باید مبلغ ۵۰هزار تا ۲۰۰هزار پوند در حسابتان در ایران نشان دهید این مبلغ باید در بانکی باشد که در انگستان در قابل دسترسی باشد. این مبلغ باید به مدت 90 روز کاری در حساب متقاضی باشد .

لازم به ذکر است که برای اقدام برای ویزای 50 هزار پوندی باید تحصیلکرده و فارغ التحصیل انگلستان باشید.

برای اقدام اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلیس متقاضی باید  نشان دهد که هزینه زندگی شخص و همراه (همسر و فرزند زیر 18 سال ) را می تواند تامین کند. این مبلغ برای اشخاصی که خارج از انگلیس درخواست دارند  مبلغ ۳۱۰۰پوند برای هرفرد است .چنانچه شخص متقاضی داخل انگلیس باشد این مبلغ ۹۰۰پوند می شود.

دانشجویان در داخل انگلیس بعد از فارغ التحصیلی می توانند برای ویزای سرمایه گذاری اقدام کنند.

یکی ازانواع ویزاهای سرمایه گذاری در انگلستان ، ویزای سرمایه گذاری یک میلیون پوندی است .بدین ترتیب که علاقمندان مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری باید یک میلیون پوند را به کشورانگلستان منتقل نماید .بر اساس این ویزا وبعد از ۵سال متقاضی می تواند درخواست اقامت دایم نماید .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بسیار با اهمیت است چنانچه راه انتخابی شما برای مهاجرت سرمایه گذاری است حتمن باید همکاری وکیلی که آگاه به قوانین مهاجرت انگلستان باشد اقدام نمایید  تا فرآیند مهاجرت شما بدون هیچ مشکلی تبدیل به ویزا شود .

ویزای ۲۰۰هزار پوندی

یکی دیگر انواع ویزاهای سرمایه گذاری در انگلستان ویزای ۲۰۰هزار پوندی انگلیس است . ا این ویزا برای اشخاصی است که تمایل به تاسیس بیزینس در انگلستان دارند ،و می خواهند با مبلغ 200 هزار پوند در انگلستان کارآفرینی کنند .چنانچه علاقمند به این نوع سرمایه گذاری دارید حتمن در این راه با وکیل متخصص مشورت نمایید.

اشخاصی که از طریق سرمایه گذاری 200 هزارپوندی اقدام نمایند و ویزا دریافت کنند همسر و فرزندان زیر ۱۸سال آنها نیزاین ویزا را دریافت میکنند ومیتوانند اقامت انگلیس را اخذ کنند.

متقاضیانی که تمایل دارند برای ویزای سرمایه گذاری 200 هزار پوندی اقدام کنند حتمن باید  ielts 5  را ارائه نمایند . باید ۲۰۰هزار پوند را در حساب خود در انگلستان انتقال داده و بعد از ۹۰روز پرینت بانکی از این حساب تهیه کنند و ان را با طرح توجیهی اقتصادی و آیلتس به سفارت ارائه دهد در صورت تایید مدارک متقاضی از طرف سفارت انگلستان یک ویزای سه سال ونیم برای شخص و خانواده وی صادر می گردد . در این ویزاشخص باید بتواند درطی این مدت باید دو نفر تبعه انگلیس رابرای۱سال استخدام کند و در ازای هر کدام از آنها حقوق و مالیات به دولت انگلستان پرداخت نماید. اگر این شرایط رعایت شودبعد از این سه سال و نیم اقامت شخص به اقامت دائم تبدیل میگردد و در طی این مدت نباید بیشتر از 180 روز از انگلیس خارج شود .

ویزای سرمایه گذاری EB5 آمریکا

آمریکا ویزای سرمایه گذاری ۵۰۰هزار دلاری دارد که  متقاضیان از این طریق می توانند  گرین کارت امریکا را اخذ نمایند .از طریق سراین پروسه سرمایه گذاری نزدیک به ۱۸ماه طول می کشد . این ۰۰هزار دلار باید به نام شخص در یکی از بانک های معتبر و رسمی کشور های آذربایجان یا امارات باشد  ، در این ویزای EB 5 فرد نمی تواند تصمیم گیری کند که پولش در چه بیزینسی سرمایه گذاری شود و دولت امریکا تصمیم می گیرد این پول در چه پروژ] ای سرمایه گذاری شود که اغلب هم بیزینس و شرکت های ورشکسته انتخاب می شوند . این سرمایه گذاری بسیار پر ریسک است . در این سرمایه گذاری هیچ تضمینی حتی برای صدور ویزا وجود ندارد . و در صورت رد شدن ویزا مبلغ 150 هزار دلار این مبلغ از پول شخص کسر می شود .

 سرمایه گذاری در اروپا

در حال حاضر بسیاری از افراد تمایل به سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا دارند . این سرمایه گذاری می تواند به  شکل ثبت شرکت یا کار آفرینی یا خرید ملک باشد .

پروسه های ثبت شرکت در اروپا بسیارپرهزینه و با ریسک است . چرا که شما به قوانین بازی و مالیاتی در اروپا آگاهی نداشته و این اقدام برای شما بسیار پر هزینه خواهد بود .

اما می توانید در صورت تمایل با کمک یک وکیل زبده فرایند ثبت شرکت و کارهای مقدماتی در کشور مقصد را انجام دهید . در بعضی از کشورهای اروپایی استخدام نیروی بومی ضروری است . اما در شرکتهای با مسوولیت محدود نیازی به استخدام نیروی بومی و تبعه نمی باشد .

پس از ثبت شرکت فرو متقاضی و خانواده وی اجازه اقامت به مدت 1 سال در اروپا را خواهند داشت چنانچه تصمیم به تجدید و تمدید اقامت بر این اساس را داشته باشند باید بتوانند شرکت را در 1 سال فعال نگه داشته و بر این اسا مالیات بپردازند .

در اروپا در کشورهایی چون پرتغال و فرانسه می توان با خرید ملک نیز به اقامت رسید .

اقامت بر اساس خرید ملک در فرانسه با مبلغ حداقل 70هزار یورو می باشد که البته این حداقل مبلغ است . بر این اساس یک اقامت 3 ماهه و بعد 1 ساله برای فرد صادر می شود . این اقامت پس از 5 سال تبدیل به اقامت دایم می شود.

در کشور پرتغال می توان با مبلغ 500 هزار دلار با خرید ملک اقامت دائم این کشور را اخذ نمود.

در این مقاله به بررسی یکی از راههای مهاجرت که مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است پرداختیم . در پایان چنانچه علاقمند به اخذ اقامت بر اساس سرمایه گذاری هستید قبل از هر گونه اقدام با کارشناسان مجرب و وکلای ارشد موسسات حقوقی معتبر تماس بگیرید و از مشاوره تلنی رایگان برخوردار شوید .

 

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...