مشاوره رایگان
آدرس دفتر

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن : 26705356-021 ده خط ویژه

کانال تلگرام ما
دانلود سریع
آخرین دیدگاه ها
 • sex toys for men:

  Here are some of the sites we advise for our visitors...

 • gay male using toys:

  Sites of interest we've a link to...

 • YtMp3:

  here are some links to internet sites that we link to because we feel they are w...

 • تاریخ ارسال: 08 ژانویه 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : admin دسته بندی : ترکیه
  خرید ملک در ترکیه

  خرید ملک در ترکیه

  اگر به فکر خرید ملک در ترکیه هستید، حتما در این مقاله با ما همراه شوید چرا که به بسیاری از پرسش های شما پاسخ داده می شود. برای خرید ملک می توان دلایل زیادی از جمله تمایل به زندگی، سرمایه گذاری و یا در اختیار داشتن محل اقامت تابستانه را داشته باشید اما پیش از هرچیز باید نسبت به مزایای خرید ملک در ترکیه آگاه داشته باشید و آن را با سایر کشور ها مقایسه کنید تا در این مسیر سرمایه خود را از دست ندهید.

   برتری های خرید ملک در ترکیه

  • مالکیت یک سویه

  اگر شما در کشور ترکیه ملکی را خریداری کنید، به آن معنی نیست که شما بخشی از آن ملک را صاحب هستید. قوانین ترکیه به گونه ایست که قوانین مرتبط با خریدار برای شهروندان ترکیه ای و افراد خارجی متفاوت نیست و همه در برابر قانون یکسان هستند. بنابراین در صورتی که ملکی را خریداری کنید، اختیار کامل واگذاری و اجاره آن را در اختیار دارید.

  به زبان ساده تر می توان گفت که مالکیت ملک در ترکیه، در اختیار نهادهای دیگر نیست و مالک در ارتباط با کلیه ی فعالیت های اقتصادی اختیار تام دارد.

   

  • اجازه زندگی و حق شهروندی

  یکی از امن ترین و سریع ترین راه های دریافت اقامت دائم در ترکیه در اختیار داشتن یک ملک است. در حال حاضر، هر فرد خارجی می تواند تا سقف 30 هکتار از خاک کشور ترکیه را خریداری کند.  کسب اقامت دائم از طریق خرید ملک در کشور ترکیه یک پروسه زمان بر است. شما پس از خرید ملک در ترکیه، این اجازه را خواهید داشت تا یک سال به صورت موقت در خاک ترکیه اقامت داشته باشید. پس از پایان دوره ی یک ساله، شما باید اقامت خود در خاک ترکیه را تمدید کنید. در صورتی که بتوانید اقامت خود را تمدید کنید، می توانید سه سال دیگر در کشور ترکیه اقامت کنید. دوره دوم اقامت شما نیز موقتی است و پس از گذراندن این دوره شما اجازه خواهید داشت که برای اقامت دائم اقدام کنید. دولت ترکیه هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه اقامت دائم و یا حتی تمدید دوره ی دوم اقامت موقت شما ندارد و این امکان نیز وجود دارد که اقامت شما از سوی دولت لغو شود.

  توجه داشته باشید که بسیاری از کشورهای اروپایی در سال اول تنها اجازه ی اقامت به مالک اصلی را می دهند و او باید حداقل شش ماه تا یکسال را در کشور مقصد سپری کند تا بتواند مجوزحضور خانواده اش  با شرایط خاص را دریافت کند اما کشور ترکیه این اجازه را به خریدار می دهد که مالک اصلی از روز نخست همراه همسر و فرزندان خود در خاک این کشور زندگی کنند.

   

  • تنوع قیمت و نوع ساختمان

  شما می توانید در کشور ترکیه با توجه به توانایی مالی خود، یک ملک اختیار کنید. در کشور ترکیه خانه هایی وجود دارد که 6 اتاق خواب، استخر خصوصی و حیاط های خیره کننده را در خود جای داده است. از طرفی خانه های تک اتاقه نیز به وفور یافت می شود. شما می توانید با هزینه ی خرید یک اتاق کوچک در کشورهای اروپایی، یک خانه ی خوب در ترکیه خریداری کنید. می توان چنین گفت که هزینه ی خرید یک آپارتمان مناسب با یک استخر مشترک در کشور ترکیه 30 هزار یورو قیمت دارد.

  شما به عنوان مالک جدید همچنین باید نسبت به اتصال برق و آب نیز اقدام کنید. هزینه ی این کار حدودا 60 تا 200 یورو خواهد بود و وابستگی مستقیم به قدمت بنا دارد بطوریکه هرچه عمر بنا کمتر باشد، هزینه های مربوطه بیشتر خواهد بود. هزینه ی انتقال سند در کشور ترکیه نیز 4 درصد از قیمت آن ملک است.

   

  • هزینه ی زندگی و دسترسی آسان

  کشور ترکیه از لحاظ جغرافیایی در منطقه ای قرار دارد که آسیا و اروپا را به یکدیگر وصل می کند. از طرفی یکی از معتبر ترین شرکت های هوایی دنیا نیز در اختیار کشور ترکیه است و پروازهای فراوانی از این کشور به نقاط مختلف جهان در طول روز انجام می پذیرد.

  از سوی دیگر هزینه زندگی نیز در کشور ترکیه نسبت به سایر نقاط اروپا بسیار اقتصادی تر است. به گونه ای که در بسیاری از موارد هزینه پرداختی نسبت به ایران نیز کمتر است.

   

  • استفاده از ملک به عنوان یک منبع درآمد

  سالیانه حجم توریست هایی که در تعطیلات ترکیه را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند،  افزایش پیدا می کند و مسافران خارجی ترجیح می دهند که در طول مدت اقامت خود در کشور ترکیه در خانه های مبله اقامت داشته باشند. در صورتی که موفق به خرید ملک در ترکیه شدید، می توانید در فصل تعطیلات که حجم مسافران خارجی بالا است، خانه ی خود را به آن ها اجاره دهید. درآمد ناشی از این نوع اجاره به مراتب بیشتر از اجاره ماهیانه خانه است. از سوی دیگر جوانان ترکیه ای نیز به پیروی از هم نسلان اروپایی خود، تمایل به زندگی جداگانه از والدین خود پیدا کرده اند، این نیز خود یک فرصت مناسب است تا بتوان با اجاره ی خانه ی خریداری شده، یک درآمد ثابت ماهیانه  را برای خود رقم بزنید.

   

  • راه حل های اقتصادی آسان و سریع

  در ترکیه موسسات مالی معتبر و فراوانی وجود دارد که می توانند گره های اقتصادی شما را به سرعت باز کنند. این موسسات کلیه مراحل امور اقتصادی شما را به عهده می گیرند. اگرچه در بسیاری از کشور های غربی برای انجام امور اقتصادی زمان زیادی لازم است و همچنین کاغذ بازی های اداری آن طولانی است، در ترکیه ممکن است کلیه ی امور اقتصادی شما در طول مدت یک هفته انجام شود. هرچه توان مالی شما بیشتر باشد و قدرت اقتصادی بالاتری داشته باشید، می توانید با سرعت بیشتری به اهداف خود در ترکیه برسید.

  پروسه ی انتقال مالکیت معمولا چند هفته زمان می برد اما شما در تنها یک الی دو روز کاری می توانید در کشور ترکیه کلیه مراحل اداری انتقال مالکیت را انجام دهید.

  موقعیت اقتصادی، شرایط آب و هوایی، مهمان پذیری مردم ترکیه، جاذبه های گردشگری فراوان، هزینه های کم زندگی و قابل پرداخت بودن هزینه خرید مسکن در کشور ترکیه، سبب شده شده است تا بسیاری از مردم جهان سرمایه ی خود را به منظور خرید ملک در ترکیه، وارد خاک این کشور کنند و از سرمایه گذاری امن خود آسوده خاطر باشند. مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانند در این زمینه کمک شایانی را به شما ارائه دهند.

  هنوز امتیازی داده‌نشده.
  منتظر بمانید ...