مشاوره رایگان
آدرس دفتر

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن : 26705356-021 ده خط ویژه

کانال تلگرام ما
دانلود سریع
آخرین دیدگاه ها
 • sex toys for men:

  Here are some of the sites we advise for our visitors...

 • gay male using toys:

  Sites of interest we've a link to...

 • YtMp3:

  here are some links to internet sites that we link to because we feel they are w...

 • تاریخ ارسال: 17 آوریل 2018 دیدگاه ها 0 نویسنده : admin دسته بندی : انگلستان

    تحصیل A Levelدر Bellerbys (بلربیز)

  اگر تمایل به تحصیلی پزشکی در انگلستان دارید باید در کالج های انگلیس تحصیل کرده و بعد از گذراندن دوره  های ای لول و آزمون پزشکی وارد دوره پزشکی شوید . آیا می دانید بهترین کالج انگلستان کدام است ؟ کالج بلربیز در انگلستان چند شعبه دارد؟ شایط ازم برای تحصیل در کالج بلربیز چیست ؟ آیا کالج بلربیز بهترین کالج انگلستان است ؟ آیا میتوان بعد از گذراندن دوره های  ای لول در انگلستان تحصیل پزشکی کرد ؟ دوره های ای لول در کالج بلربیز چند ساله است ؟  برای تحصیل در کالج بلربیز انگلستان با موسسه ما  تماس گرفته و از کارشناسان ارشد در باب دوره های ای لول کالج بلربیز بهره مند شوید .

  • تحصیل A Levelدر Bellerbys(بلربیز)
  • همانطور که می دانید انگلستان دارای برترین نظام آموزشی در سرتاسر دنیاست. بسیاری از دانشگاه ای برتر دنیا در انگلستان واقع شده اند و تحصیل در کالج بلربیز راهی برای ورود به برترین دانشگاه هاست. مراکز کالج بلربیز در شهرهای برایتون، لندن، آکسفورد و کمبریج واقع شده اند. البته هر یک از این مراکز آماده آموزش تخصصی به جهت تحصیل در رشته های به خصوص و ورود به دوره کارشناسی در این رشته هاست. کالج بلربیز در شهر لندن به صورت تخصصی در رشته های کسب و کار و حسابداری فعالیت می کند . دوره های A Levelدر کالج لندن مختص ورود به رشته های حسابداری، کسب وکار، اقتصاد، سیاست و روانشناسی در معتبرترین دانشگاه های دنیا دوره های گسترده آموزشی را ارائه می دهد. کالج بلربیز کمبریج دوره های پیشرفته ای برای ورود به رشته های پزشکی، دندانپزشکی و مهندسی برگزار می کند و بیش از ۸۳% دانش آموزان این کالج در سال ۲۰۱۵ موفق به کسب نمره A، A*وBشده اند.

  تحصیل در دوره A Levelبلربیزراهی برای ورود به بهترین رشته های دانشگاهی همچون پزشکی، دندانپزشکی در بهترین دانشگاه های دنیاست. مؤسسه ما  یکی از بزرگترین و اختصاصی ترین نمایندگان رسمی کالج بلربیز در ایران است که دانش آموزان مشتاق به تحصیل A Levelدر بلربیز می توانند جهت پذیرش از این کالج از کارشناسان حقوقی این مؤسسه کمک بگیرند.

  کالج آکسفورد بلربیزمحیطی امن و پیشرفته برای تحصیل دانش آموزان علاقمند به رشته های علوم انسانی همچون هنر، عکاسی، جامعه شناسی، روانشناسی و حقوق است. دروره های A Levelبلربیزآکسفورد دروره های پیشرفته ای در زمینه رشته های علوم انسانی است که علاوه بر آموزش تئوری آموزش های عملی و گردش های علمی نیز برگزار می کند و این نکته باعث آموزش هرچه بیشتر دانش آموزش در محیط بیرون از کلاس درس خواهد شد.

  کالج بلربیزبرایتون یکی از بهترین مراکز کالج بلربیز است که دانش آموزان از سن ۱۳ سالگی می توانند وارد دوره هایGCSEاین کالج شوند و حتی پس از پایان این دوره قبل ورود به سن ۱۶ سالگی(۵/۱۵) وارد دوره های A Levelشوند. در سال ۲۰۱۵ بیش از ۸۰% دانش آموزان کالج برایتون بلربیز موفق به کسب نمرات A، A*و Bشده اند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کالج بلربیز و دوره های GCSEو A Levelاین کالج می توانید با مؤسسه ما  تماس بگیرید و شرایط خود را طی یک مشاوره رایگان جهت ورود به کالج بلربیز بررسی نمایید.

  برای ورود دانش آموزان به دوره A Levelبلربیز می بایست سن۵/۱۵ سال تمام را داشته باشند البته پیش از اخذ مدرک دیپلم نیز دانش آموزان متقاضی با سن ۱۴ سالگی وارد دوره GCSEخواهند شد و دبیرستان خود را نیز با امکانات فوق العاده در این کالج سپری خواهند کرد. شروع ترم ها در کالج بلربیز در ماه های سپتامبر، نوامبر، ژانویه و آوریل می باشد که البته این ترم ها بستگی به سن دانش آموز و دوره آموزشی نیز خواهد داشت. یکی از نکات قابل توجه مندرج در شرایط ورود به کالج بلربیز سطح زبان انگلیسی دانش آموزان بین المللی است به این معنا که دانش آموزان بین المللی با نمره حداقل IELTS5/5می توانند پذیرش کالج بلربیز و حتی ویزای کشورانگلستان را اخذ نمایند. البته این نکته را نیز نباید از خاطر برد که مراکزی که آزمون IELTSرا برگزار می کنند می بایست مورد قبول انگلستان باشند که هم اکنون این مراکز در کشور ما فعالیت ندارند و دانش آموزان می بایست در مراکزی خارج از ایران در آزمون IELTSشرکت نمایند.

  تحصیل A Levelدر بلربیز یکی از بهترین راه های ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی است در دوره های A Levelکمبریج و آکسفورد برنامه های آمادگی آزمون های UKCATو BMATبرگزار می شود. همانطور که در سیستم آموزشی انگستان واضح و مبرهن است جهت شرکت در آزمون پزشکی انگلستان یکی از بهترین برنامه های آموزشی دوره A Levelاست که دانش آموزان در این دوره آموزش های لازم را خواهند دید و آماده ورود به بهتربن دانشگاه های دنیا در بریتانیا خواهند شد.

  تحصیل GCSEبلربیز در مقاله دیگری در همین سایت به طور کامل و جامل تصریح شده است و می توانید اطلاعات کامل در رابطه با شرایط تحصیل در دوره GCSEرا کسب نمایید.

  نتایج فارغ التحصیلان کالج بلربیز در سال ۲۰۱۵ :

  ۱۵۳ دانش آموز وارد ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان شدند

  ۵۳% دانش آموزان وارد ۲۰ دانشگاه برتر انگلستان شدند

  ۷۹% دانش آموزان وارد ۵۰ دانشگاه برتر انگلستان شدند

  مزایای تحصیل A Levelدر بلربیز:

  ۱ . کمک به آمادگی ورود به دانشگاه به خصوص رشته های پزشکی و دندانپزشکی

  ۲ . بهترین مسیر برای ورود به برترین دانشگاه های انگلستان

  ۳ . دوره شناخته شده بین المللی و مورد قبول سایر کشورها

  ۴ . کمک به بهبود مهارت زبان انگلیسی

  ۵ . بهره مندی از دانش استادان و معلمان برتر و شناخته شده در از سراسر جهان.