مشاوره رایگان
آدرس دفتر

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن : 26705356-021 ده خط ویژه

کانال تلگرام ما
دانلود سریع
آخرین دیدگاه ها
 • sex toys for men:

  Here are some of the sites we advise for our visitors...

 • gay male using toys:

  Sites of interest we've a link to...

 • YtMp3:

  here are some links to internet sites that we link to because we feel they are w...

 • تاریخ ارسال: 31 ژانویه 2019 دیدگاه ها 0 نویسنده : admin دسته بندی : انگلستان
  تحصیل رایگان در انگلستان

   تحصیل رایگان در انگلستان

  کشور انگلستان دارای سیستم آموزشی بسیار با کیفیتی است که اکثر افراد علاقمند به تحصیل در مراکز آموزشی این کشور هستند. تحصیل رایگان در انگلستان تنها برای شهروندان و افرادی که اقامت این کشور را کسب نموده اند، امکان پذیر است.

  در هر صورت تحصیل برای دانشجویان بین المللی در این کشور بصورت رایگان نمی­باشد و دانشجویان باید مبالغ بسیاری جهت تحصیل در این کشور بپردازند.

  با اینحال دولت انگلستان جهت جذب دانشجویان مستعد و توانمند بین المللی بورسیه ها و کمک هزینه هایی را در نظر گرفته تا دانشجویان بین المللی بتوانند در این دانشگاهها ادامه تحصیل دهند.

  این کمک هزینه ها و بورسیه ها بگونه ایی هستند که تمامی هزینه های دانشجویی علاوه بر شهریه دانشگاه دانشجویان، هزینه های شخصی آنها را نیز پوشش می­دهد.

  همچنین دانشجویان می­توانند از راههایی دیگر همچون دریافت وام از دانشگاههای این کشور و پرداخت وام دانشجویی پس از پایان تحصیلات، به تحصیل در این کشور بپردازند.

  طبق نتایج بدست آمده دانشجویان بین المللی در دوره­ی کارشناسی برای هر ترم تحصیلی بایستی مبلغ 9500 پوند بپردازند. این شهریه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد بیشتر می­باشد.

  همچنان تحصیل در دانشکده های سلطنتی و تئاتر دانشگاه لندن دانشجویان بین المللی برای هر ترم تحصیلی باید مبالغی بین5724-19890 پوند پرداخت نمایند.

  البته تحصیل در انگلستان بستگی به شهر و نوع دانشگاهها دارای شهریه های متفاوتی است.

  با اینحال دولت انگلستان برای دانشجویان بین المللی شرایطی را ایجاد نموده است تا بتوانند بصورت رایگان در انگلستان به تحصیل بپردارند.

   

  روش های اخذ تحصیل رایگان در انگلستان

  همانطور که پیش تر بیان شد تحصیل در دانشگاههای انگلستان برای دانشجویان بین المللی رایگان نیست. اما دانشجویان می­توانند با استفاده از روشهایی همچون دریافت بورسیه تحصیلی، دریافت کمک هزینه از دانشگاههای انگلستان امکان تحصیل رایگان را برای خود فراهم نمایند.

   

  دانشجویان با رعایت شرایط دریافت بورسیه می­توانند درخواست بورسیه تحصیلی به دانشگاههای این کشور داده وبصورت رایگان به تحصیل بپردازند.

  همچنان درخواست دریافت کمک هزینه های تحصیلی به دانشگاهها ودریافت مبلغ 35000 پوند می­تواند شرایط تحصیل رایگان را برای دانشجویان فراهم آورد.

  یکی دیگر از روشهایی دانشجویان می­توانند به تحصیل رایگان در انگلستان بپردازند، بدین صورت است که دانشجویان در ابتدا بایستی شهریه های دانشگاه خود را بپردازند.

  اما پس از اتمام تحصیلات یک دوره ویافتن شغل مورد نظر خود می­تواند اقامت دائم این کشور را دریافت نماید.

  پس از اینکه دانشجو اقامت انگلستان را کسب نمود می­تواند جهت تحصیل در مقاطع بالاتر به تحصیل رایگان در این کشور بپردازد.

   

  شرایط تحصیل رایگان در انگلستان

  همانطور که گفته شد دولت انگلیس بورسیه های تحصیلی بسیاری را برای تحصیل دانشجویان بین المللی در این کشور قرار داده است.

  با اینحال دانشجویانی دارای اولویت برای بدست آوردن بورسیه می­باشند که دارای شرایط زیر باشند:

  – کسب نمرات تحصیلی بالا

  – دارابودن مدارک زبان انگلیسی

  – دارا بودن مقالات بین المللی

  دانشگاههای کشور انگلیس تنها افرادی را که دارای مدرک زبان آیلتس دارند را پذیرش می­نمایند.

  دانشجویان مقطع کارشناسی باید دارای مدرک آیلتس با حداقل نمره6 و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد با نمره 6.5 و دانشجویان مقطع دکتری حداقل باید دارای نمره7 مدرک آیلتس را کسب نموده باشند.

  دانشجویان در صورتی که دارای مدرک زبان آیلتس نبوده و یا نمره معیار برای پذیرش دانشگاهها را کسب ننموده باشند، با گذراندن دوره های زبان در این کشور می­توانند جبران نمایند.

  دانشجویان در صورتیکه دارای نمره های بالاتری از نمره های فوق باشند شانس بیشتری در بدست آوردن بورسیه های تحصیلی دارند. با توجه به شرایط سختی که جهت تحصیل رایگان در انگلستان وجود دارد بهتر است برای اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا و یا ویزای تحصیلی فرانسه اقدام نمائید و از هزینه های پایین تحصیل بهره مند گردید.

  کمک هزینه و وام دانشجویی در انگلستان

  دانشجویان بین المللی می­توانند به دانشگاههای انگلستان درخواست وام کمک هزینه های دانشجویی دهند.

  بدین گونه  که دانشجویان اتحادیه اروپا و سوئیس از طریق درخواست حمایت مالی به کشور انگلیس و گاها به کشور خود وام تحصیلی اخذ نمایند.

  دانشگاهها به این دانشجویان وام هایی با بهره های بسیار پایین اعطا می­نمایند. دانشجویان می­توانند با انجام کار پس از تحصیلات خود، این وام ها را به دانشگاه برگردانند.

  دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا نیز می­توانند درخواست کمک هزینه تحصیلی به این دانشگاهها بدهند البته دانشجویان باید دارای شرایط خاصی باشند.

  دانشجویان در صورت داشتن شرایط برای دریافت کمک هزینه تحصیلی باید پس از گذشت 9 ماه از دوره­ی تحصیلی خود به دانشگاه درخواست خود را اعلام نماید.

  شرایط برای دریافت کمک هزینه های تحصیلی در دانشگاه بستگی به دانشگاههایی دارد که دانشجویان به تحصیل مشغولند. زیرا شرایط اعطای کمک هزینه به دانشجویان در دانشگاههای مختلف با یکدیگر متفاوت است.

  از مهمترین بورسیه هایی که در دانشگاههای انگلستان به دانشجویان اعطا می­شود بورسیه­های دانشگاه آکسفورد،  دانشگاه ناتینگهام، دانشگاه نیوکاستل انجمن های سلطنتی را می­توان نام برد.

   

  کمک هزینه تحصیلات تکمیلی در انگلستان

  دانشگاه هنر لندن کمک هزینه تحصیلی بنام Vice-Chanelors را برای 10 دانشجوی بین المللی که از کشورهای کم درآمد برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به انگلستان آمده اند را قرار داده است.

   

  کمک هزینه بین المللی سفیر دانشگاه West London

  دانشگاه وست لندن 50 کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان برجسته بین المللی که هر کدام به ارزش5000 پوند می­باشد را قرار داده است.

  همانطور که گفته شد تحصیل برای دانشجویان بین المللی در دانشگاههای انگلستان بصورت رایگان نمی­باشد، اما دانشگاههای این کشور کمک هزینه های زیادی برای این دانشجویان قرار داده است.

  این بورسیه ها و کمک هزینه ها بگونه ایی هستند که اکثراً تمامی شهریه و هزینه های زندگی دانشجویی را پوشش می­دهند.

   

  کمک هزینه تحصیلی بین المللی دانشگاه ساسکس

  این کمک هزینه به دانشجویان برجسته بین المللی برای تحصیل در دوره های تکمیلی در نظر گرفته شده است. همچنین این کمک هزینه شامل تحصیل دانشجویان در دوره های زبان نیز می­باشد. این کمک هزینه برای مدت یکسال است که 50% هزینه های دانشجویی را پوشش می­دهد.

   

  تحصیل رایگان در انگلستان

  کشور انگلستان برای دانشجویان کشورهای درحال توسعه که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هستند، کمک هزینه ایی در نظر گرفته است.

  این کمک هزینه به نامCommon Wealth می­باشد که توسط دپارتمان برای پیشرفت دانشجویان بین المللی سرمایه گذاری شده است.

  این کمک هزینه تمام هزینها از جمله شهریه های دانشگاه، هزینه های شخصی دانشجویان، بلیط های رفت و برگشت و بطور کلی تمام هزینه های دانشجویان را در برمی­گیرد.

   

  کمک هزینهRhodes  دانشگاه آکسفورد چگونه است؟

  این کمک هزینه یکی از معتبرترین کمک هزینه های تحصیلی در دانشگاههای انگلستان است، که برای دانشجویان بین المللی قرار داده شده است.

  این کمک هزینه تمامی هزینه های دانشجویان شهریه، هزینه های شخصی، بیمه های درمانی، بلیط های هواپیمای رفت و برگشت را پوشش می­دهد.

   

  کمک هزینه تحصیلی بریستول چگونه است؟

  دانشگاه بریستول 5 کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی قرار داده است که هر کدام مبلغی حدود8500 پوندمی­باشد. این کمک هزینه ها در برخی موارد تا شهریه دانشجو نیز افزایش می­یابد.

   

  کمک هزینه جهانی تحقیقاتیEdinburg  چگونه است؟

  این کمک هزینه برای دانشجویانی است که دوره­ی دکتری را در رشته های مختلف می­گذرانند. این کمک هزینه هزینه های شهریه و یا اختلاف شهریه بین دانشگاههای اروپایی و انگلستانی را شامل می­شود.

  علاوه بر کمک هزینه های گفته شده دانشگاههای دیگری همانندsheffield hallam، ناتینگهام، Bradford نیز کمک هزینه های بسیاری برای دانشجویان بین المللی قرار داده است.

  دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای کشور انگلستان را دارند با سوالات زیادی  در زمینه تحصیل رایگان در انگلستان ممکن است روبرو شوند از جمله:

  – آیا دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا می­توانند به دانشگاههای انگلیس درخواست وام دهند؟

  – آیا دریافت کمک هزینه ها شرایط خاصی دارد؟

  – آیا دانشجویان بین المللی در ابتدا باید شهریه خود را پرداخت نمایند و بعد درخواست کمک هزینه تحصیلی دهند؟

  موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت علاقمند به پاسخگویی به سوالات همه دانشجویان عزیز می­باشد. دانشجویان می­توانند جهت مشاوره و راهنمایی با کارشناسان ما در این مجموعه ارتباط برقرار نمایند.

   

  هنوز امتیازی داده‌نشده.
  منتظر بمانید ...