مشاوره رایگان
آدرس دفتر

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن : 26705356-021 ده خط ویژه

کانال تلگرام ما
دانلود سریع
آخرین دیدگاه ها
 • Google:

  Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, neverthe...

 • Google:

  We like to honor lots of other world-wide-web web-sites around the internet, eve...

 • Google:

  The time to study or visit the subject material or web-sites we've linked to bel...

 • تاریخ ارسال: 04 نوامبر 2018 دیدگاه ها 0 نویسنده : admin دسته بندی : کانادا
  تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

  یکی از راه های مهاجرت که در سال 2018 شناخته شد و خیلی از متقاضیان قبول دارند مهاجرت تحصیل کانادا بدون مدرک زبان است .

  در این مقاله به شرایط و هزینه های تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان میپردازیم.

  موسسه سفیران سروش سعادت به شما کمک میکند که تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان بهتر درک کنید و مشاوران ارشد شما را راهنمایی میکند و شرایط شما بررسی میکند .

  تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان میتواند متقاضی با اخذ امتیاز اقامت خود را در کانادا دریافت کند و همین طور میتواند برای شخص اصلی و همسر و فرزندان خود از این طریق درصد اقامت خود در کانادا افزایش دهند.

  تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

  نکته قابل توجه این است که به همراه مجوز کار داده میشود و حتی به صورت تمام وقت این اجازه داده میشود و این باعث میشود که بعد از پیدا کردن کار پروسه ی اقامت کانادا انجام میشود و در آخر اقامت کانادا خود را دریافت کند .

   

  ما در موسسه سفیران سروش سعادت دانش این را داریم که اشخاصی مدرک زبان را دارند برای اقدام به تحصیل در کانادا زودتر به ویزای خودت دست پیدا میکند و کسانی که مدرک زبان ندارند باید از طریق تحصیل بدون مدرک زبان اقدام کند و در این روش دانشگاه ها با متقاضیان  به صورت آنلاین مصاحبه میکند و این پروسه انجام میشود .

  بهتر است متقاضی به موسسه و دانشگاه ها این دسترسی را بدهند که طبق شرایط متقاضی دانشگاه را انتخاب کنند و این که کدام دانشگاه با بدون مدرک زبان حمایت میکند و این که تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان  را انجام میدهند که شانس ویزا را برای دانشجویان بالا ببرند . موسسه ما و دانشگاه ها برای دانشجویان وکیل میگیرند و از طریق وکیل ویزای دانشجویان را دریافت میکند .

   

  لازم به ذکر است دوباره یادآوری کنیم که با مدرک زبان احتمال بیشتر از 95 درصد برای ویزا وجود دارد و بدون مدرک زبان 85 درصد این احتمال وجود دارد . و میبایست دانشجو آیلتس 5 را داشته باشد و بستگی به شرایط نخست وزیر کانادا هم دارد که برای دانشجویانی که علاقه دارند ومشتاق هستند در کانادا به تحصیل خود ادامه بدهند تحصیل بدون مدرک زبان هم ویزا میدهد و تقریبا میتوان گفت تا به حال این روش بدون ریجکت شدن ویزا بوده است .

   

  تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان برای دانشجویانی که قصد دارند از این طریق اقامت خود را اخذ نمایند میتواند بورسیه و اسکالرشیب را هم درخواست بدهند و این امکان وجود دارد همراه برای تحصیل در کانادا وجود دارد .

  و برای اشخاص زیر 18 سال این روش احتمال خیلی زیادی برای ویزا شدن وجود دارد و برعکس یعنی این که برای این اشخاص احتمال خیلی کمتری برای رد شدن ویزا دارد و برای این اشخاص  امکانات ویژه ای از قبیل تخفیف برای تحصیل در کالج ها و دانشگاه ها و… وجود دارد.

   

  لازم به ذکر است آزمون آیلتس دیگر مانع ورود دانشگاه در کانادا نمیباشد . که تحصیل در دانشگاه بین المللی لازم است آزمون های GMAT، TOFFEL، IELTS، GRE و …. بود.

  و این امر این امکان را میدهد که دانشجویان این آزمون ها را به طور مداوم میدهند و میتوانند نمره های بهتری بگیرند و در دانشگاه های برتری قبول شوند.

  و برای اینکه دانشجویان به راحتی بتواند پذیرش دریافت کند بعضی از دانشگاه ها نمره های آزمون نادیده میگیرند مانند نمره آزمون آیلتس

   

  تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان :

  دانشگاه های کانادایی این را متوجه میشوند که دانشجویان در موسسات آموزشی قابل اعتماد با زبان انگلیسی آموزش دیده اند و مسلط هستن و مهارت این را دارند که به زبان انگلیسی هم بخوانند هم بنویسند و بشنوند .

  این دانشجویان آزمون ها حداقل به نمره 6 در آیلتس احتیاج دارند چون به راحتی میتواند به تحصیل خود در کانادا ادامه دهند.

   

  شرایط و خلاقیت دانشجویان در زبان انگلیسی :

  دانشجویانی که بدون مدرک زبان میخواهند در کانادا به تحصیل خود ادامه بدهند حتما نیاز به نمره آیلتس ندارند و باید مدرک دیگری برای اثبات اینکه به زبان انگلیسی مسلط هستند را ارائه کند

  این مدرک شامل گواهینامه یا نامه مورد تایید آموزشی و اسناد و مدارک باشد  یا اینکه دانشجو رشته زبان انگلیسی باشد که با ریز نمرات این را نشان میدهند .

   

  لازم به ذکر است دانشگاه های مورد تایید و برتر نیاز به آزمون آیلتس ندارند.

  تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان :

  در بعضی از مورد که دانشجویان بدون نمره آیلتس هستند بر این باور است که زبان مادری شان انگلیسی بوده و در مورد دانشجویانی که انگلیسی زبان نیستند که باید در طی 3 سال در دانشگاه های یا موسسه های برتر زبان انگلیسی بخوانند .

  در ضمن دانشجویانی که در آزمون سطح O یا A گرفته باشند نیاز به آزمون آیلتس ندارند.

  هر دانشگاه قوانین خود را دارند و متقاضی باید به  دانشگاه ثابت کند که مسلط به زبان انگیلسی هست.

  دانشگاه هایی که نیاز به نمره آیلتس ندارند و تحصیل بدون مدرک زبان را دارند شامل :

  دانشگاه ساسکاچوان ، دانشگاه رجینا ، دانشگاه وینیپینگ ، دانشگاه مموریان ، دانشگاه کنکوردیا ، دانشگاه بروک ، دانشگاه کارلتون و ….

   

  سوالی که پیش میاد این است آیا بدون مدرک آیلتس مشکل در ویزا تحصیل در کانادا ایجاد میشود؟

  لازم به توضیح است که تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان قوانینی که کشور کانادا به تازگی برای دانشجویانی ایجاد کرده است که برای پذیرش در دانشگاه ها را تسهیل بخشید و به دانشجویان این امکان را میدهند که به تحقیق و پژهش بپردازند .

  برای مثال دانشجویان قبلا باید در نشان دهند که هدفشون تحصیل در کانادا میباشد اما در حال حاضر باید تاییدیه ثبت نام خود را در دانشگاه یا کالج ها را داشته باشد تا بتواند ویزای خود را دریافت کند.

  دانشجویانی که مدرک آیلتس را ندارند باید حتما در یکی از دانشگاه ها مورد تایید ثبت نام شده باشن و حتما مدارک مورد نیاز برای ثابت کردن مسلط به زبان انگلیسی خود را برای دانشگاه ارائه دهند.

  لازم به توضیح است که دانشجویان بعداز 90 روز امکان اقامت بر اساس تحصیل را ندارند این قانون برای این است که دانشجویان بعد از تمام شدن تحصیل در دوره بلند مدت ثبت نام کند نه در دوره های کوتاه مدت .

   

  تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان :

  قوانینی که تنظیم شده است که به مقامات کانادایی این امکان را میدهند که تا ورود داتشجویان بر اساس ویزای تحصیلی بدون اشتیاق برای ادامه تحصیل در کانادا به این کشور وارد میشود ، کمتر میکنند و مطمئن شوند و فقط برای دانشجویان واقعی ویزای صدور میگردد.

  قوانین کانادا موسسات ضعیف و پایین را حذف میکند و آموزش های برتر بین المللی برای دانشجویان بین المللی که به دنبال گرفتن مدارک تحصیلی با کیفیت برتر هستند ، آماده میشود.

  در آخر تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان و مهاجرت تحصیلی به کانادا و … نشانگر این است که قبل از اقدام برای تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان باید با مشاوران ارشد و وکیل های با تجربه مشورت کنید و ازشون کمک بخواهید که موسسه سفیران سروش سعادت با تجربه بالا میتوانند شما را راهنمایی کند و از ابتدا تا آخر پروسه  با شما خواهند بود.

   

  هنوز امتیازی داده‌نشده.
  منتظر بمانید ...