مشاوره رایگان
آدرس دفتر

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن : 26705356-021 ده خط ویژه

کانال تلگرام ما
دانلود سریع
آخرین دیدگاه ها
 • sex toys for men:

  Here are some of the sites we advise for our visitors...

 • gay male using toys:

  Sites of interest we've a link to...

 • YtMp3:

  here are some links to internet sites that we link to because we feel they are w...

 • تاریخ ارسال: 08 آوریل 2019 دیدگاه ها 12 نویسنده : eh صرافت دسته بندی : مالتا

  تحصیل در مالتا یکی از گزینه هایی است که بسیاری از افراد به آن فکر می کنند بنابراین بررسی بورس تحصیلی در مالتا یکی از نکاتی است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد. بورس تحصیلی به دانشجویان کمک می کند تا بخشی از هزینه های تحصیلی خود را پرداخت کنند. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که هزینه های تحصیل در کشور مالتا به نسبت سایر کشور های اروپایی کمتر است.

  ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تصمیم داریم با بررسی شرایط تحصیل در کشور مالتا، چگونگی دستیابی به بورس تحصیلی در مالتا را نیز تشریح کنیم.

  تحصیل در مالتا

  تحصیل در کشور های خارجی، تنها غرق شدن در کتاب و ادامه تحصیل نیست بلکه می توانید فرهنگ یک کشور را بیاموزید و از مناظر طبیعی آن نیز بهرمند شوید. سیستم آموزشی در کشور مالتا شباهت بسیار زیادی به سیستم آموزشی در کشور انگلستان دارد. دانش آموزان به مدت 6 سال در مدارس ابتدایی تحصیل می کنند و پس از آن نیز 5 سال در دوره دبیرستان شرکت می کنند.

  تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشور مالتا به ترتیب در حدود سه و یک تا دو سال به طول می انجامد. پس از آن دانشجویان می توانند با توجه نیاز خود وارد مقطع دکترا شوند.

  هزینه تحصیل در مالتا

  اولین نکته ای که در رابطه با بورس تحصیلی در مالتا دارای اهمیت است، هزینه تحصیل در این کشور است. هزینه های تحصیل در دانشگاه های این کشور را می توان بین 7000 تا 24000 یورو قلمداد کرد. البته بسیاری از رشته های تحصیلی در این کشور، بخصوص در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا، از سال دوم تحصیلی رایگان هستند.

  علاوه بر شهریه دانشگاه شما با هزینه های زندگی در این کشور نیز روبرو هستید. ما قادر نیستیم که به شما اعلام کنید که در طول یک ماه چه میزان هزینه باید برای زندگی خود در مالتا پرداخت کنید. دلیل این موضوع آن است که شما تعیین کننده نوع زندگی خود در این کشور هستید. در صورتی که در خوابگاه های دانشجویی ساکن شوید می توانید با 600 یورو در ماه یک زندگی خوب در این کشور داشته باشید.

  ورود دانشجویان به مالتا

  برای اینکه بتوانید برای تحصیل وارد مالتا شوید، به ویزای این کشور نیاز خواهید داشت البته دانشجویان اروپایی نیازی به دریافت ویزا نخواهند داشت و تنها دریافت اجازه زندگی در این کشور برای آن ها کافی است. با این وجود دانشجویان غیر اروپایی موظف هستند که ویزای تحصیلی کشور مالتا را بدست آورند.

  برای دریافت ویزای تحصیلی در کشور مالتا، باید ابتدا برای اخذ پذیرش در یکی از دانشگاه های این کشور اقدام کنید. ما در مقاله «مدارک و شرایط لازم برای پذیرش در مالتا» توضیحاتی در همین رابطه ارائه کرده ایم که می تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد.

  مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی مالتا

  چنانچه اشاره کردیم، دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور مالتا را دارند، باید ویزای تحصیلی این کشور را بدست آورند. ویزای تحصیلی کشور مالتا تنها در کشور محل سکونت شما صادر خواهد شد و شما نمی توانید ویزای توریستی خود را، برای مثال، به ویزای تحصیلی تبدیل کنید. مهم ترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی مالتا عبارتند از:

  • پاسپورت معتبر،
  • یک قطعه عکس،
  • یک فرم امضا شده درخواست ویزا،
  • گواهی معتبر اخذ پذیرش از طرف دانشگاه،
  • گواهی پرداخت شهریه دانشگاه،
  • گواهی تمکن مالی،
  • گواهی مربوط به محل اقامت،
  • از برخی از افراد، برخی از گواهی های دیگر را نیز خواهند خواست.

  بورسیه تحصیلی در مالتا

  بورسیه تحصیلی در کشور مالتا به ندرت در اختیار دانشجویان مقطع کارشناسی قرار می گیرد اما کشور مالتا امکانات ویژه ای در اختیار دانشجویان خارجی در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد قرار می دهد تا ایشان را برای تحصیل در این کشور ترغیب کنند. بورس تحصیلی در مالتا در سال های اخیر سبب جذب دانشجویان خارجی و همچنین ارتقا سطح تحقیقات علمی در این کشور شده است.

  توجه داشته باشید که قبل از شروع تحصیل باید برای بورس تحصیلی در مالتا اقدام کنید. برای مثال بورسیه تحصیلی ترم اول هر سال در ماه می که در فصل بهار است صادر می شود. همچنین تنها افرادی می توانند از بورس تحصیلی در مالتا استفاده کنند که در دوره های تمام وقت تحصیلی شرکت کرده باشند.

  شرایط ویژه دریافت بورسیه

  دانشجویان در شرایط خاصی می توانند بورسیه تحصیلی در کشور مالتا را بدست آورند. مهم ترین شرایطی که شما می توانید به کمک آن بورس تحصیلی در مالتا را بدست آورید عبارت است از؛

  • کیفیت انگیزه نامه تحصیلی،
  • نمرات و کارنامه آکادمیک فرد متقاضی،
  • کیفیت مصاحبه آموزشی برای دریافت بورسیه،
  • عدم استفاده از سایر بورسیه های تحصیلی در کشور مالتا،

  اطلاعات ویژه در این زمینه را می توانید در تماس با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بدست آورید.

  میزان بورسیه تحصیلی در کشور مالتا

  یکی از مسائلی که در رابطه با کیفیت بورسیه های تحصیلی باید به آن اشاره کرد میزان بورس تحصیلی در مالتا است. این بورسیه تحصیلی می تواند تا 100% از شهریه دانشگاه شما را تحت پوشش قرار دهد. دریافت این بورسیه به شرایطی که قبلا ذکر کردیم بستگی دارد.

  توجه داشته باشید در صورتی که بورسیه تحصیلی شما مربوط به دریافت شهریه دانشگاه باشد و هزینه های زندگی شما را پوشش ندهد، شما باید مدارک ویژه ای را نیز ارائه کنید. مهم ترین مواردی که باید تهیه کنید، گواهی تمکن مالی است. شما باید ثابت کنید که می توانید در طول دوره تحصیل خود، هزینه های اصلی خود یعنی اقامت، حمل و نقل و خوراک خود را تامین کنید.

  کلام پایانی

  بورس تحصیلی در مالتا به گونه ای است که می تواند هزینه تحصیلی شما را تا سقف 100% پوشش دهد. این امکان وجود دارد که مثلا بورسیه تحصیلی به گونه ای باشد که تنها بخشی از هزینه تحصیل شما را پوشش دهد. البته این امکان نیز وجود خواهد داشت که به کمک همین بورسیه ها، علاوه بر شهریه دانشگاه، بخشی از هزینه های زندگی خود را نیز تامین کنید.

  ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با به کار گیری مشاورین با تجربه در زمینه های مختلف بر آنیم تا شما را در مسیر مهاجرت یاری نماییم.

  هنوز امتیازی داده‌نشده.
  منتظر بمانید ...

  دیدگاه ها
  • Google گفت:

   Every the moment inside a whilst we pick out blogs that we study. Listed beneath would be the most up-to-date web pages that we opt for.

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • diy sex toys گفت:

   The information and facts talked about in the post are some of the best available

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • we came across a cool web site which you could possibly delight in. Take a look in case you want

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • always a massive fan of linking to bloggers that I adore but dont get a lot of link appreciate from

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • one of our visitors not too long ago recommended the following website

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • that may be the end of this article. Right here youll obtain some internet sites that we believe you will value, just click the links over

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • prime mm گفت:

   singularity offers premium & free undetected csgo cheats with predefined configs that are updated frequently with 24/7 support.

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • Explore electronic resources for free, thousands of eBooks, accounting eBooks, business eBooks, Marketing eBooks, Accounting eBooks, Banking eBooks, Design eBooks, Customers eBooks, Travel and Tourism eBooks and more

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • although internet websites we backlink to below are considerably not related to ours, we really feel they’re truly worth a go by, so have a look

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • Hooligan movie گفت:

   Here is an excellent Weblog You might Obtain Exciting that we Encourage You

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • penis ring گفت:

   we came across a cool internet site that you may well enjoy. Take a look in case you want

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...
  • iraniporn گفت:

   Every as soon as inside a while we opt for blogs that we study. Listed beneath are the most up-to-date websites that we opt for

   هنوز امتیازی داده‌نشده.
   منتظر بمانید ...